Noclegi Krępsko Piła, Oferujemy miły i spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach. W sąsiedztwie lasy, rzeki i jezioro. Spływy kajakowe, łowienie ryb. Niskie ceny.


powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
KONTAKT

Noclegi - Zimmervermietung
Monika Burdziak
Krępsko 26 (15km od Piły)
64-970 Szydłowo
wielkopolskie
Tel. (067) 212-48-19
Faks: (067) 213-11-33
e-mail:

powiększ mapkę
REGION NADNOTECKI
Główną atrakcją dla turystów jest duża liczba czystych jezior i rzek, które przyciągają nie tylko amatorów pływania, czy żeglowania, ale przede wszystkim wędkarzy. Wędkarze mogą znaleźć tu wody o różnych charakterystykach: na południu mnóstwo dużych niezbyt głębokich jezior o łagodnych brzegach, zasobnych w karpie, liny, amury, leszcze i płocie oraz rzeki: Noteć, odcinek Warty, oraz dolną Gwdę umożliwiające dodatkowo złowienie kleni, jelców czy cert. Tereny północne to mnóstwo małych i średnich jezior polodowcowych głębokich i niedostępnych, ale przepięknie położonych wśród lasów, dolin i jarów w których żyją okonie, węgorze i szczupaki, a także rzeki: Gwda, Drawa, Dobrzyca, Piława, Rurzyca, Płytnica, Głomia i inne, zaliczające się do krainy pstrąga i lipienia, w których wartkim nurtem przepięknie meandrując płynie woda I i II klasy czystości, a na wędkarzy czekają pstrągi, lipienie, klenie, a także introdukowana tu przez PZW głowacica.

KWATERY W KRĘPSKU
Położone 10 km od Piły Krępsko stanowi świetną bazę wypadową dla wędkarzy. W promieniu 10 km od kwatery mamy do wyboru kilka rzek pstrągowych, tj. Gwdę, Piławę, Płytnicę, Dobrzycę, Głomię, słynących z pstrągów potokowych, lipieni i kleni. Dla amatorów jezior najatrakcyjniej przedstawia się ciąg 5 jezior leżących na szlaku rzeki Rurzycy. Szlak ten został zaliczony do 100 najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce. Jeziora tego ciągu są bardzo atrakcyjne pod względem wędkarskim. Występują tam praktycznie wszystkie gatunki ryb. Szczególnie słyną z okazałych szczupaków i leszczy. Co roku w maju odbywają się tutaj zawody spinningowe – „Szczupak Doliny Rurzycy”, ściągające wędkarzy z kilku województw. Oferujemy Państwu 4 pokoje – 3 pokoje 4 osobowe, 1 pokój 3 osobowy. Każdy pokój z łazienką. Dysponujemy również w pełni wyposażoną stołówką.

DODATKOWE ATRAKCJE:
- salon telewizyjny
- parking na terenie posesji
- 4 garaże
- grill
- plac pod ognisko

Z naszych kwater w Krępsku jest:
- 50 m do sklepu spożywczego
- 5 km do łowiska specjalnego „Pstrąg Tarnowo”
- 15 km do stacji paliw, poczty, apteki w Pile

KWATERY W PILE
Posiadamy 4 pokoje 2 osobowe i 1 pokój 3 osobowy. W każdym pokoju łazienka, umywalka, lodówka.

DODATKOWE ATRAKCJE:
- strzeżony parking
- telewizja
- personel mówi po niemiecku i angielsku
- mile widziane zwierzęta

Z naszych kwater w Pile jest tylko:
- 50 m do sklepu
- 200 m do ścieżek rowerowych
- 300 m do łowiska wędkarskiego
- 800 m do kina
- 1 km do centrum
- 1 km do kantoru wymiany walut
- 2 km do przystanku PKS
- 2 km do dworca PKP
- 3 km do lasu
- 5 km do plaży i strzeżonego kąpieliska
- 5 km do szpitala
do góry do góry